top of page

Teenusedisain ja UX disain kiirelt disainisprindi abil 🚀

Loo ja parenda oma tooteid ning teenuseid kiirelt. Vii tavaliselt kuude pikkune teenusedisain ja UI/UX disain ellu kõigest 4 päevase disainisprindiga.  Toimib ka videokõnena.

  • Loo oma ideest prototüüp

  • Valideeri kasutajate peal

  • Kasvata oma tiimi ühtsustunnet

Mis on disainisprint

Meie kogemus

Gov.png
Pub.png
Com.png

Mis on Google disainisprint 2.0?

Google disainisprint 🚀 on 4-päevane protsess loomaks ning parendamaks kiirelt tooteid või teenuseid. Disainisprint on Google Ventures poolt arendatud probleemilahenduse metoodika, mis aitab muuta kuude pikkuse teenusedisaini, klienditeekonna ja UI/UX disaini analüüsi vaid mõnepäevaseks. Sprindi tulemuseks on realistlik lõppkasutajate peal valideeritud prototüüp, mis on sisendiks programmeerimisele ja usu meid - see toimib ka videokõnena.  

ESMASPÄEV

Defineerime väljakutse

Loome kogumi võimalikest lahendustest

Grupitöö 

TEISIPÄEV

Valime välja parimad lahendused

Loome prototüübi piltloo abil

Grupitöö

KOLMAPÄEV

Disainime reaalse prototüübi

Värbame testitavad ja valmistume testimiseks

NELJAPÄEV

Testimine prototüüpi lõppkasutajate peal

Tagasiside ja edasised sammud

Disainisprindid
grete urbel.jpg

Grete Urbel

Maksu -ja Tolliameti teenusejuht

Google Disainisprint on hea ideede ja mõtete valideerimiseks enne, kui on kõigi raha ning energiat kulutatud ning siis avastatud, et teenus ei kõneta tegelikult kasutajat.

anna piperal.jpg

Anna Piperal

EAS e-Estonia Briefing Centre juht

Sprint oli suurepärane võimalus lahti mõtestada, disainida ja testida uut teenuste kontseptsiooni, mis tõi käegakatsutavaid tulemusi vaid nädalaga, mida saime kohe rakendama hakata. Seda kõike tempokalt, kaasahaaravalt ja meeskonnavaimu tõstes!

Rainer Osanik.jpg

Rainer Osanik

KYCer asutaja

KYCer-i disainisprinti alustasime esmaspäeval ja juba neljapäeval testiti prototüüpi kasutajatega. Tempo oli hea, kogemus huvitav, tulemus nauditav!

Mis ma disainisprindist saan?

Realistlik prototüüp

Iga disainisprindi lõpptulemuseks on realistlik prototüüp sinu tootest või teenusest. Olgu selleks siis uue veebi avaleht, mobiilivaade või mõni uus oluline funktsioon. 

Kasutajate testimise tulemused

Sprindi viimasel päeval toimub prototüübi testimine reaalsete kasutajate peal, mis annab sulle mahuka ülevaate sellest, kuidas sinu kasutaja mõtleb, mida teeb ning vihjeid kuidas toodet edasi arendada.  

Kokkuvõte ja ideede varasalv

Sprindi nelja päeva jooksul koguneb kokku väga palju erinevaid mõtteid, ideid, kuidas oma tootega edasi liikuda. Kõik need saavad kokku kogutud ühte salve.  

Ühtne fookus ja tiimitunne

Disainisprindid aitavad tiimi ühtsust tugevdada, uute projektide või arenduste osas ühte sammu astuda ning vahel ka lihtsalt tiimi energiataset tõsta, et projektidega kiiremini edasi liikuda.

Vastuse, kuidas edasi minna

Sprindi lõpuks peaks olema selge, kas said vastuse oma esialgsele küsimusele või idee valideeritud. Kas ja kuidas toodet edasi arendada ning kuhu fookus seada.

4 päeva

Google Disainisprint 2.0

Testitud 4-päevane kiire teenusedisaini, klienditeekonna ja UI/UX disaini töötuba aitab lahendada sinu ärikriitilisi väljakutseid, kaasata ja joondada oma tiimi fookus ning liikuda oma arendustega kiiremini edasi. Sobib hästi uute teenuste turuletoomiseks ja olemasolevate edasi arendamiseks. 

0,5 - 2 päeva

Strateegiasprint

Tulemuslik strateegiapäev ehk strateegiasprint on töötuba, kus ettevõtte tiim loob endale tegevuskõlbuliku strateegia teenuses, väärtuspakkumises, tööprotsessides või kommunikatsioonis vajalike muudatuste tegemiseks.

Igakuine

Kasutajakogemuse disain

Disaini oma klientidele ja töötajatele parem kasutajakogemus, ja liiguta olulisi ärimõõdikuid paremuse suunas. Strateegiliste protsesside analüüs, toodete ja teenuste kasutajakogemuse (UX) parendamine ja kasutajaliidese (UI) disain.

It koolitus logo.png

Praktilised koolitused

Futurist viib IT Koolituses juba aastaid läbi praktilisi koolitusi teemadel - UI/UX disain algajatele, product designer, ehk UI/UX disain edasijõudnutele, e-poodide müügi kasv kasutusmugavuse abil ning disainisprintide läbiviimise koolitus. 

Services
UX disain
koolitused

Tehtud UI/UX disaini tööd

Tehtud tööd
Andres Kostiv copy.jpg

Andres Kostiv

Andres on Google disainisprintide sertifitseeritud läbiviija, koolitaja ning UX disainer. Läbi inimkesksete ja kasutajasõbralike digitaalsete toodete ja teenuste arendamise on Andres võtnud oma südemasjaks muuta inimese kokkupuute tehnoloogiaga nauditavaks. Andresel on enam kui 20 aastane töökogemus toodete ja teenuste loomisel, millest viimased viis aastat on ta keskendunud UX disainile ja strateegiale. 

linkedin.png
bottom of page