top of page

Kasvuminutid 43. Katre Uibomäe: Strateegilise mõtlemise ja kommunikatsiooni olulisus eesmärkide saavutamisel

Spotify podcasts.png
Apple podcasts.png

Seekordses saates on Andres Kostivil külas Katre Uibomäe ning teemaks strateegilise mõtlemise olulisus ja rakendamine tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.  
 

Katre Uibomäel on rikkalik kogemus turunduse ja kliendikogemuse vallas, töötades sellistes ettevõtetes nagu Swedbank ja Stockmann ning aidates täna konsultandina ettevõtetel avastada värskeid perspektiive ja saavutada oma strateegilisi eesmärke. 
 

Saates käsitleme järgmisi teemasid: 

  • Strateegilise mõtlemise olemus: kuidas see eristub agiilsest mõtlemisest ja miks on strateegia olemasolu oluline ettevõtte paindlikkuse ja agiilsuse tagamiseks. 

  • Strateegia olulisus: kuidas strateegia aitab luua organisatsioonile selguse ja ühtsuse, tuues kokku toote, kliendi ja töötaja vaatepunktid.  

  • Strateegia ellurakendamise väljakutsed: muudatuste juhtimise keerukus, inimeste kaasamine ja kommunikatsiooni olulisus strateegia edukaks rakendamiseks. 

  • Praktilised nõuanded strateegilise juhtimise arendamiseks: strateegiapäevad, töötoad, saadikuprogrammid ning lugude jutustamise olulisus.  
     

Katre jagab väärtuslikke teadmisi ja praktilisi näpunäiteid, kuidas ettevõtted saavad oma strateegilist mõtlemist tõhustada ja strateegiaid edukalt ellu viia, hoolimata ebakindlusest ja kiiresti muutuvast ärikeskkonnast. Samuti räägime väliste konsultantide ja fasiliteerijate rollist strateegiate väljatöötamise ja elluviimise rakendamisel. 
 

Kuula ja saa teada, kuidas strateegiline mõtlemine võib aidata sinu ettevõttel saavutada suuremat edu ja vastupidavust. 

🎯 Laadi alla ka meie Meeskonna eesmärkide töötoa juhend, kus aitame sul ise samm-samm haaval läbi viia 2,5 tunnise töötoa, et oma meeskonnaga kindlamalt eesmärkide suunas liikuda. 

Kasvuminutid podcast cover.png
bottom of page