top of page

Privaatsustingimused

Kinnitan, et olen vähemalt 16-aastane või vanem.

Olen täielikult informeeritud ja nõustun oma isikuandmete (sh. eesnimi, perenimi ja e-mail) kogumisega ja kasutamisega Futurist Estonia OÜ (edaspidi Futurist) teenustega seotud mis tahes eesmärgil.

Mõistan, et teatud andmeid, sealhulgas isikuandmeid, kogutakse või töödeldakse, et Futurist saaks pakkuda tooteid või teenuseid, mida olen taotlenud või milleks olen lepingu sõlminud.

Mõistan, et mõnel juhul võib Futurist nende toodete või teenuste pakkumiseks olla vaja kasutada küpsiseid või sarnast jälgimist.

Saan aru, et mul on õigus taotleda igal aastal Futuristilt juurdepääsu mis tahes isikuandmetele, mille olete minu kohta saanud või kogunud. Olete nõustunud esitama mulle loetavas vormingus kirje minu isikuandmete kohta saates päringu meilile hello@futurist.ee

Samuti saan aru, et võin oma nõusoleku tagasi võtta ja mul on õigus paluda oma andmed Futuristi poolt ära unustada. Kui ma oma nõusoleku tagasi võtan, lõpetate minu isikuandmete kogumise või töötlemise. Mõistan, et kui ma oma nõusoleku tagasi võtan, ei pruugi te olla võimeline mulle lepingulisi või mittelepingulisi tooteid või teenuseid osutama ja ma ei saa Futuristi selle eest vastutama panna.

Samuti, kui ma teen päringu et mind unustataks, kustutab Futurist minu andmed või muudate need kättesaamatuks.

Samuti saan aru, et kui minu isikuandmete üle tekib vaidlus, võin võtta ühendust Futuristis isikuga, kes vastutab andmetega seotud murede käsitlemise eest.

Kui me ei suuda ühtegi probleemi lahendada, pakute lahenduse lahendamiseks sõltumatut teenust või lahendatakse vaidlus kehtiva seaduse järgi. Kui mul on küsimusi oma õiguste või privaatsuse kohta, võin võtta ühendust e-posti aadressil hello@futurist.ee

bottom of page