top of page

Korralda oma tiimiga innovatsiooni töötuba

Aitame tiimidel leida ideid ja loovaid lahendusi äriliselt oluliste väljakutsete lahendamiseks.

Tugev ja selge strateegia

Üksmeelne tiim

Tulemuslik koostöö

innovatsioonipäev.png

Mis on innovatsiooni töötuba? 

Praktiline koostöömeetod: Innovatsiooni töötuba on struktureeritud ja praktiline koostöömeetod, mis põhineb disainmõtlemise printsiipidel.

Uuenduslike lahenduste leidmine: Töötoa eesmärk on süsteemselt leida uuenduslikke lahendusi organisatsiooni või tiimi väljakutsetele ja võimalustele.

Innovatsiooni koosloome: Töötuba loob platvormi, kus osalejad saavad koosloomes edendada innovatsiooni ning luua jätkusuutlikku konkurentsieelist.

Kliendid räägivad

Kadri Kiigema round.png

Kadri Kiigema

Äripäeva koolituste juht

Andres Futuristist viis Äripäeva koolituste tiimile ja koolitajatele läbi ideede ühtlustamise töötoa. Mulle meeldis, et selle meetodi abil saime koos tiimiga leida oma väljakutsete lahendamiseks palju häid ja erinevaid ideid ning panna paika ka konkreetse tegevuskava nende ellu viimiseks. Sest - hea idee on hea vaid siis kui see on ellu viidud!

Heiti Mering round.png

Heiti Mering

Digilogistikakeskuse kaasasutaja

Andres on aidanud visualiseerida logistika protsesside digitaliseerimist Digilogistika Keskusele ja ka meie partneritele. Väga sisukad töötoad on tehtud nii rahvusliku keskpunkti (EU Gate), EAS’i kja EMTA kui järelevalveasutuse vaates väärtuse loomisel ja osalistele ühtse arusaamise kujundamisel.

Miks korraldada innovatsiooni töötuba? 

Ideede kiire genereerimine: innovatsiooni töötuba ergutab grupi loovust ja ideede kiiret genereerimist, rakendades grupi enda tarkust ning julgustades kriitilist mõtlemist.

Lahenduste loomine ja valideerimine: innovatsiooni töötuba keskendub konkreetsete väljakutsete lahendamisele, pakkudes struktureeritud lähenemist probleemide analüüsiks, lahenduste väljatöötamiseks ja kiireks testimiseks.

Tiimi võimestamine ja koostöö: Tiimi võimestamine ja koostöö: innovatsiooni töötuba toetab meeskonnatööd ning loob tugeva aluse ühiste eesmärkide saavutamiseks, suurendades meeskonna ühtsust ja produktiivsust.

Kuidas toimib innovatsiooni töötuba? 

Innovatsiooni töötuba disainime vastavalt sinu organisatsiooni vajadustele. See võib olla ühe või mitmepäevane või jaotatud erinevatele päevadele.

1 SAMM
Eelanalüüs

Tutvume sinu äri domeeniga ja kaardistame väljakutse. Toimuvad ettevalmistavad kohtumised ja disainime lõpliku töötoa formaadi.

2 SAMM
Innovatsiooni töötuba

Professionaalsed fasilitaatorid viivad ellu innovatsiooni töötoa konkreetse väljakutse lahendamiseks.

3 SAMM
Järelanalüüs ja kokkuvõte

Teeme järelanalüüsi ja kokkuvõtte töötoa tulemustest ning jagame soovitusi järeltegevusteks.

Meie töötubade fasilitaatorid


Sõltuvalt töötoa formaadist ja osalejate arvust kaasame ühe või mitu professionaalset fasilitaatorit. Meie fasilitaatorid omavad rikkalikku kogemust erinevat tüüpi töötubade läbiviimisel ning neil on individuaalne ja ainulaadne ekspertiis oma valdkonnas.

Andres Kostiv round.png

Andres Kostiv

UX strateeg ja fasilitaator

Andres on kogenud sertifitseeritud fasiliteerija,

UX disainer ja digiteenuste strateeg ning koolitaja, kelle fookuses on erinevad tootearenduse töötoad.

Andres on viinud läbi üle 150 erineva töötoa ja Google disainisprindi, avaliku- ja sisekoolituse.

Enne Futuristi loomist 2018. aastal tegutses Andres UX disainerina Tietos ja Omnivas ning Balti toote- ja müügijuhina Toyota.

Tiiina Hiller round.png

Tiina Hiller

Fasilitaator ja projektijuht

Tiina on kogenud sertifitseeritud fasiliteerija, kelle fookuses on tiimi, strateegia ja innovatsiooni töötoad. Tal on mitmekülgne kogemus turunduse, kommunikatsiooni ja personalijuhtimise valdkonnas, mis võimaldab tal ühendada erinevad perspektiivid ja aidata tiimidel saavutada oma eesmärke. Enne Futuristiga liitumist töötas Tiina nii idusektoris kui ka panganduses.

Oled valmis oma tiimiga innovatsioonile
uue hoo andma?

Võta ühendust ja räägime täpsemalt, kuidas saame abiks olla.

Anchor_footer_innovatsioon
Gov.png
Pub.png
Com.png
bottom of page