top of page

Kasvuminutid 47. Tiina Hiller: Fasiliteerimine kui tõhus tööriist kaasamiseks, otsustamiseks ja innovatsiooniks

Spotify podcasts.png
Apple podcasts.png

Tänases saates on Andres Kostivi külaliseks Tiina Hiller, pikaaegse turunduse- ja personalijuhtimise kogemusega ekspert, kes täna tegutseb Futuristi töötubade fasilitaatori ja digiteenuste arenduse projektijuht. 

 

Tänases episoodis võtame Tiinaga vaatluse alla fasiliteerimise kui strateegilise tööriista, mis aitab meeskondadel ja organisatsioonidel paremaid otsuseid teha, tulemusi saavutada ning kiiremini kohaneda.

 

Saates tuleb juttu: 

  • Fasiliteerimise olemus ja tähtsus: Tiina selgitab, mis on fasiliteerimine ja miks on see tänapäeval nii oluliseks muutunud. 

  • Fasiliteerimise mõju: arutleme, kuidas fasiliteerimine mõjutab positiivselt tiime ja organisatsioone, tõhustades koostööd ja suurendades kaasatust. 

  • Fasiliteerimine juhi tööriistana: Räägime sellest, kuidas fasiliteerimisoskused aitavad juhtidel meeskonna potentsiaali maksimeerida, otsustusprotsesse kiirendada ja meeskonna ühtsust tugevdada. 

  • Millal kasutada fasiliteerimist: Tiina jagab näpunäiteid olukordade äratundmiseks, kus fasiliteerimine on eriti kasulik. 

  • Olulised fasiliteerimisoskused: Käsitleme vajalikke oskusi efektiivseks fasilitaatoriks olemiseks ning Tiina jagab ka soovitusi ja fasiliteerimisoskuste arendamiseks ja täiendamiseks. 

 

Materjalisoovitused fasiliteerimisoskuste arenduseks: 


Kiiresti muutuv turg ja tehnoloogia nõuab organisatsioonidelt pidevat kohanemist. Fasiliteerimisoskused aitavad organisatsioonidel tõhusamalt kaasata oma liikmeid, struktureerida arutelusid ning jõuda kiiremini innovatiivsete ja tõhusate lahendusteni. 

 

Kuula meie viimast episoodi ja avasta, kuidas fasiliteerimisoskused võivad ka sinu tiimi ja organisatsiooni aidata.

Ja kui sul on suurem huvi fasiliteerimise ja grupitarkuse vastu, siis loe ka meie blogi Kuidas võimendada grupitarkust oma meeskonnas

Kasvuminutid podcast cover.png
bottom of page