top of page

Korralda oma tiimiga innovatsiooni töötuba

Aitame tiimidel leida ideid ja loovaid lahendusi äriliselt oluliste väljakutsete lahendamiseks.

Tugev ja selge strateegia

Üksmeelne tiim

Tulemuslik koostöö

Mis on innovatsiooni töötuba? 

Praktiline koostöömeetod: Innovatsiooni töötuba on struktureeritud ja praktiline koostöömeetod, mis põhineb disainmõtlemise printsiipidel.

Uuenduslike lahenduste leidmine: Töötoa eesmärk on süsteemselt leida uuenduslikke lahendusi organisatsiooni või tiimi väljakutsetele ja võimalustele.

Innovatsiooni koosloome: Töötuba loob platvormi, kus osalejad saavad koosloomes edendada innovatsiooni ning luua jätkusuutlikku konkurentsieelist.

Kliendid räägivad

Andrus Valma round.png

Andrus Valma

Mobire tegevjuht

Futuristi lähenemine strateegiapäeva korraldamisele oli väga süsteemne. Töötajad viidi enne üritust teemadega kurssi ja starteegiapäeva jooksul kaasati igaüks personaalselt. Hiljem saime kirjaliku kokkuvõtte ja ettepanekud edasiliikumiseks arutatud teemade kaupa. Järeltegevustena on mitmed strateegiapäeval saadud ideed juba töös.

Hardi Kinnas round.png

Hardi Kinnas

WIP CEO, kaasasutaja

Vajasime suurt sammu edasi, seega oli vaja kivi visata palju kaugemale kui esialgu julgust ja teadmist oli. Andres viis läbi meie uue teenuse strateegiapäeva, mille tulemusel saime lühikese ajaga paika ühtse fookuse ning konkreetse tegevuskava.

Miks korraldada innovatsiooni töötuba? 

Ideede kiire genereerimine: innovatsiooni töötuba ergutab grupi loovust ja ideede kiiret genereerimist, rakendades grupi enda tarkust ning julgustades kriitilist mõtlemist.

Lahenduste loomine ja valideerimine: innovatsiooni töötuba keskendub konkreetsete väljakutsete lahendamisele, pakkudes struktureeritud lähenemist probleemide analüüsiks, lahenduste väljatöötamiseks ja kiireks testimiseks.

Tiimi võimestamine ja koostöö: Tiimi võimestamine ja koostöö: innovatsiooni töötuba toetab meeskonnatööd ning loob tugeva aluse ühiste eesmärkide saavutamiseks, suurendades meeskonna ühtsust ja produktiivsust.

Kuidas toimib innovatsiooni töötuba? 

Innovatsiooni töötuba disainime vastavalt sinu organisatsiooni vajadustele. See võib olla ühe või mitmepäevane või jaotatud erinevatele päevadele.

1 SAMM
Eelanalüüs

Tutvume sinu äri domeeniga ja kaardistame väljakutse. Toimuvad ettevalmistavad kohtumised ja disainime lõpliku töötoa formaadi.

2 SAMM
Innovatsiooni töötuba

Professionaalsed fasilitaatorid viivad ellu innovatsiooni töötoa konkreetse väljakutse lahendamiseks.

3 SAMM
Järelanalüüs ja kokkuvõte

Teeme järelanalüüsi ja kokkuvõtte töötoa tulemustest ning jagame soovitusi järeltegevusteks.

Meie töötubade fasilitaatorid


Sõltuvalt töötoa formaadist ja osalejate arvust kaasame ühe või mitu professionaalset fasilitaatorit. Meie fasilitaatorid omavad rikkalikku kogemust erinevat tüüpi töötubade läbiviimisel ning neil on individuaalne ja ainulaadne ekspertiis oma valdkonnas.

Andres Kostiv round.png

Andres Kostiv

UX strateeg ja fasilitaator

Andres on kogenud sertifitseeritud fasiliteerija,

UX disainer ja digiteenuste strateeg ning koolitaja, kelle fookuses on erinevad tootearenduse töötoad.

Andres on viinud läbi üle 150 erineva töötoa ja Google disainisprindi, avaliku- ja sisekoolituse.

Enne Futuristi loomist 2018. aastal tegutses Andres UX disainerina Tietos ja Omnivas ning Balti toote- ja müügijuhina Toyota.

Tiiina Hiller round.png

Tiina Hiller

Fasilitaator ja projektijuht

Tiina on kogenud sertifitseeritud fasiliteerija, kelle fookuses on tiimi, strateegia ja innovatsiooni töötoad. Tal on mitmekülgne kogemus turunduse, kommunikatsiooni ja personalijuhtimise valdkonnas, mis võimaldab tal ühendada erinevad perspektiivid ja aidata tiimidel saavutada oma eesmärke. Enne Futuristiga liitumist töötas Tiina nii idusektoris kui ka panganduses.

Oled valmis oma tiimiga innovatsioonile
uue hoo andma?

Võta ühendust ja räägime täpsemalt, kuidas saame abiks olla.

Anchor_footer_innovatsioon
Gov.png
Pub.png
Com.png
bottom of page